ЗДО №2, ”Ялинка”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

Про нас

Адреса: вул. Княгині Ольги, 100, м. Жашків, Жашківський район, Черкаська область.

Директор: Мартиненко Наталія Петрівна, освіта неповна вища, педагогічний стаж 32 р, 11 т. розряд.

Працюють: 3 вихователі з неповною вищою освітою, 1 музкерівник з повною вищою освітою.

Заклад дошкільної освіти «Ялинка» засновано у 1957 році. Сьогодні у закладі функціонує 2 різновікові групи в яких виховується 47 дітей.

Заклад працює над проблемою: «Екологічне виховання шляхом залучення дітей до створення краси, гармонії в найближчому оточенні». Для реалізації поставлених перед колективом завдань у садочку створене відповідне розвивальне середовище для дошкільнят, матеріально-технічна база перебуває на належному рівні, групові приміщення забезпечені новими меблями, ігровими куточками, різноманітними іграшками. Заклад дошкільної освіти має проточну холодну воду, діє три водонагрівачі, харчоблок забезпечений відповідним електрообладнанням, в пральні підключено пральну машину-автомат, в обох групах обладнано туалетні кімнати з водовідведенням. На території закладу обладнано спортивний майданчик та 3 ігрові майданчики з літнім павільйоном.

Поряд з цим є проблеми, які потребують негайного вирішення: закінчення добудови закладу освіти, придбання літнього павільйону для дітей старшого дошкільного віку, ремонт підвального приміщення.

Логін: *

Пароль: *