ЗДО №2, ”Ялинка”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

НАШІ ГРУПИ

«Кожна дитина – це особливий, неповторний світ»

В.Сухомлинський

       Педагогічний  колектив  закладу дошкільної освіти  - це колектив фахівців та однодумців, який складається з 6 кваліфікованих педагогів з багаторічним стажем роботи, а саме: 3 вихователі, музичний керівник, директор, практичний психолог..

        Педагоги закладу дошкільної освіти  – це фахівці з досвідом, які працюють для дітей. Батьки довіряють їм найдорожче – своїх дітей і тому, піклування про охорону життя і здоров’я дошкільнят є одним з найважливіших завдань всього колективу.

        Мета діяльності педагогічного колективу – зростити насамперед психічно і фізично здорову дитину.

    Адміністрацією закладу та педагогічними працівниками створені належні умови для всебічного повноцінного розвитку дошкільника. Комфортного перебування дітей в дитячому садочку.

   Оформлення групових приміщень, музично – спортивної зали є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та гігієнічним вимогам.

       Організація розвивального середовища у групових кімнатах оформлюється з єдиною метою – становлення маленької особистості.

        Зміст методичної та виховної, освітньої роботи в садочку будується на основі державних документів про освіту, науково – педагогічних досягненнях, навчальних планах, програмах.

        Велика увага приділяється спрямуванню зусиль педколективу на реалізацію особистісно – орієнтованого підходу до дитини, який передбачає формування у малят здібностей та бажання усвідомлювати себе як особистість.

       Завдяки свідомій та творчій співпраці педагогів та музичного керівника в закладі готуються та проводяться змістовні свята та розваги, драматизації казок, спортивні змагання. Театралізовані дійства, які дають можливість ростити морально і фізично здорове покоління.

Логін: *

Пароль: *