ЗДО №2, ”Ялинка”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

Матеріально -технічна база ЗДО

II. Матерільно- технічна база закладу освіти

 

 

 

         Приміщення закладу освіти побудовано в 1957 році (будівля одноповерхова, приміщення пристосоване, проектна потужність – 24 дітомісць на дві різновікові групи).

          Матеріально- технічна база ЗДО перебуває на належному рівні: групові приміщення обладнано новими сучасними меблями, ігрові куточки – різноманітними іграшками.

           У закладі освіти діє 1 музична зала, методичний кабінет, один спортивний та 3 ігрові майданчики з літнім павільйоном , кабінет медичної сестри.

           Методичний кабінет забезпечений комп’ютером, принтером, підключено мережу INTERNET.

           ЗДО забезпечений власною проточною водою, придбано і встановлено водонагрівачі в обидві групи та на харчоблоці діє відповідне електрообладнання, в пральні працює сучасна машина – автомат.

            Кількість групових кімнат - 4, площа земельної ділянки – 0,586 га.

            Працює автономна котельня (з двома твердопаливними котлами).

 

 

 

 

Рекомендації на 2020-2021 н.р.

 

1.Провести відповідну роботу по придбанню 1 павільйона для групи старшого дошкільного віку;

2.Заміна 4-х зовнішніх дверей;

3.Придбати дитячі стільчики у кількості -25 шт, стільців для дорослих – 5шт, стіл комп’ютерний у методкабінет -1шт.

5.Заміна витяжки гарячого повітря в котельню.

6.Частковий ремонт твердого покриття на подвір’ї ЗДО.

 

 

 

 

III. Фінансово – господарська діяльність

 

             Будівля прийнята до експлуатації 63 роки тому. Але незважаючи на її вік та зношеність адміністрація закладу разом із колективом педагогів та батьків постійно працює над вдосконаленням матеріально-технічної бази, по підтриманню її в належному стані. Фінансування потреб закладу проводиться централізованою бухгалтерією відділу освіти Жашківської міської ради.

            Протягом навчального року систематично велася виплата заробітної плати працівникам закладу. Бухгалтерія вчасно проплачувала за спожиту закладом електроенергію, заклад в повному обсязі був забезпечений паливом на весь опалювальний сезон.

              Система опалення знаходиться в задовільному стані, в попередньому році був проведений капітальний ремонт системи обігріву, але потребує негайної заміни витяжка гарячого повітря в котельні, тому що термін попередньої уже майже закінчився і це створює складності в роботі котельні під час опалювального сезону.

              Працівниками централізованої бухгалтерії планово проводиться інвентаризація майна. Створено електронну базу інвентаризації майна закладу. Зауважень щодо  його  та оприбуткування немає. Завжди вчасно готується звітна документація, матеріали списуються або оприбутковуються.

    Заклад  дошкільної освіти (ясла – садок) «Ялинка»  № 2

м.Жашків Жашківської міської ради Черкаської області

 

 

Адреса:                вул. Княгині Ольги, 100, м. Жашків

Телефон:             04747  61777

Е-mail:                  natalia.martynenko1966@qmail.com

Сайт ЗДО:           http://zhahkiv2dytsadok.orq.ua

Директор:           Мартиненко Наталія  Петрівна

 

         У закладі виховується 50 дошкільників.

         Кількість груп: 2 різновікові групи.

         Працює 6 педагогів, із них:

         5 – мають 11 тарифний розряд;

         1 -  має  кваліфікацію «спеціаліст»

         У закладі працюють 1 медична сестра , 9 осіб обслуговуючого персоналу.

         Кількість групових кімнат - 4, площа земельної ділянки -0,586 га.

         Працює автономна котельня  (з двома твердопаливними котлами).

         У закладі освіти діє 1 музична  зала, методичний кабінет,  1 спортивний майданчик, 3 ігрові майданчики, кабінет медичної сестри.

         Методичний кабінет забезпечений комп’ютером, принтером, підключена мережа INTERNET.

Матеріальна база закладу перебуває на належному рівні:  групові приміщення обладнано новими меблями, ігрові куточки - різноманітними іграшками. ЗДО забезпечений  проточною холодною водою, придбано та встановлено  два водонагрівачі в обидві групи , на харчоблоці діє відповідне електрообладнання, в пральні працює сучасна машина – автомат.

        Заклад працює над проблемою: «Екологічне виховання шляхом залучення дітей до створення краси, гармонії в найближчому оточенні». Для реалізації поставлених перед колективом завдань, впроваджуються пріоритетні напрямки роботи:                                1. Забезпечення сучасних підходів для всебічного та гармонійного розвитку, виховання та навчання дошкільників.                                                                             2.Співробітництво сім’ї та закладу освіти з питань формування психічного та фізичного здоров’я дошкільнят.                                                                                                               Головною метою освітнього закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, забезпечення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку. Основна увага колективу спрямована  на реалізацію особистісно-орієнтованого підходу до дітей, який передбачає формування особистості. Впровадження педагогами інноваційних технологій: «Виховання дитини на народних традиціях (технологія С.Русової)(Питель К,М.); «Пальчиковий театр «Малюк» (Лановенко С.М.); «Використання опорних схем на заняттях з мовленнєвим навантаженням К.Крутій» (Черниш С.П.); «Використання театралізованих ігор для розвитку творчих здібностей дошкільнят» (музкерівник Четверик І.О.) в освітню роботу  не лише допомагає дітям в оволодінні знаннями, а й розвиває особисті задатки дошкільника , що в цілому позитивно впливає на освітній процес. В групах є достатня кількість матеріалів для проведення освітнього процесу з дітьми різновікових груп, дидактичні матеріали щодо розвитку пізнавальної активності дошкільників, які вихователі використовують у повсякденній роботі. Оновлено в цьому році наочні та демонстраційні матеріали по ознайомленню дітей з природою рідного краю, безпеки життєдіяльності дітей на вулиці, вдома.

       На належному рівні ведеться робота з батьками вихованців. Батьки є активними учасниками освітнього процесу (свята, розваги, конкурси, виставки поробок  з природного та покидькового матеріалу, малюнків, круглі столи, тематичні зустрічі). В закладі діє батьківський комітет, який надає дієву допомогу у поновленні матеріально-технічної бази, проведенні поточних ремонтів, створенні розвивального середовища. З метою тісної співпраці закладу освіти з сім’ями вихованців проводяться – Дні відкритих дверей, батьківські збори, зустрічі з батьками, спільні свята, розваги, виставки спільних робіт батьків та дітей.

      Тісно співпрацює заклад з ЗЗСО № 5 щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти: вчителі відвідують майбутніх школярів, знайомляться з їх підготовкою до навчання в школі, вихователі проводять екскурсії в клас, школу на святкові заходи.

     Проблеми:  1) придбати павільйон для дітей групи старшого дошкільного віку, 2) закінчити ремонт підвального приміщення закладу освіти, 3) закінчити добудову закладу освіти, 4) замінити огорожу території закладу.

 

 

Логін: *

Пароль: *